Facebook ČSSD BRNO - město Twitter ČSSD BRNO - město

Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno!

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně a kandidátech ČSSD za Brno.

 


Brno obdrží prestižní ocenění ekonomů

Po 15.03.2010 00:00

Brno obdrží prestižní ocenění ekonomů

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Hned trojí prestižní ocenění pro město Brno převezme na mezinárodní scéně na veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí MIPIM ve francouzském Cannes

Brno se prosadilo v konkurenci mnoha evropských měst v hodnocení časopisu pro obchod a investice fDi vydávaného skupinou Financial Times a získalo ocenění City of the Future 2010/2011. V aktuálním ročníku soutěže získalo Brno první místo mezi městy východní Evropy ve schopnosti přilákat investory. Ve stejné kategorii pak patří dokonce do nejlepší pětky evropských měst a zařazeno bylo také do Top 10 nejlepších měst východní Evropy.

Primátor města Roman Onderka převezme osobně cenu na 21. ročníku veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí MIPIM v úterý 16. března 2010.

"Jedná se o velké mezinárodní ocenění města Brna, které chceme využít při dalších vyjednávacích příležitostech ve vztahu města k novým investorům, kteří uvažují o podnikatelské činnosti na území Brna. Toto ocenění je zároveň potvrzením skutečnosti, že Brno je v mezinárodním hledisku už dnes nepřehlédnutelné město a ve spojení s univerzitami a při zapojení tuzemských a zahraničních podnikatelů nabízí opravdu kvalitní podmínky pro investorskou činnost. To má samozřejmě dopad na ekonomiku města a nová pracovní místa, která jsou právě v dnešní době tolik důležitá", říká primátor města Roman Onderka.