Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno!

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně a kandidátech ČSSD za Brno.

 


Pá 07.10.2016 13:32

Krajské volby jsou už za týden. Znáte své reprezentanty?

Klikněte pro zvětšení obrázku.

Volby do zastupitelstva Jihomoravského kraje jsou už za týden. Kandidátka ČSSD je tvořena členy z celého kraje, kteří si to rozdají v mači o 65 mandátů. Víte, kdo na ní kope za FC Brno-střed?

Pojďme si představit hráče, kteří budou reprezentovat naši MO 01 Brno-střed. Oba za sebou mají zkušenosti z krajských zápasů a do hry chtějí dát srdíčko i pro další sezóny.

Prvním „plejerem“ je Bc. Ondřej Antonín. Věk 33 let, od dokončení studia pracuje v softwarové firmě, takže sleduje současné trendy a drží krok s dnešním rychlým vývojem. Jde o dynamického hráče s přehledem ve hře.

Do klubu s růží ve znaku vstoupil brzy, rychle si našel i svou specializaci. „Již na konci školních let roku 2005 jsem vstoupil do ČSSD. Aktivně jsem se zapojoval do problematiky v oblasti dopravní obslužnosti a projektů z evropských fondů. Od roku 2012 jsem se stal členem zastupitelstva JMK a i zde jsem uplatnil tyto znalosti při práci v komisích a výborech týkajících se financování, dopravy a územního plánování“, popisuje svou politickou kariéru.

Co dělá Ondřej po práci a mimo politiku? „Ve volném čase se věnuji historii, železniční dopravě. K mým největším koníčkům patří zvířátka můj pes Falco, osmák, rybičky a další přibývají… Nejraději však volný čas trávím se svými dětmi, od kterých se mám pořád co učit“, prozradil o sobě.

Ondřej Antonín se uchází o vaši přízeň s číslem 32.

 

Druhým hráčem na krajské soupisce je zkušený právník a pedagog JUDr. Petr Kolman, Ph. D. Máte pocit, že právník a učitel nemůže bavit předváděnou hrou? Právě naopak! Petr Kolman je bavičem práva i krajského pažitu! A protože má jako doktor práv skutečný smysl pro fair-play, na naší soupisce ho najdete jako nestraníka.

Petr Kolman vyučuje na katedře správní vědy a správního práva na právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Mezi jeho hlavní specializace patří právo na informace, správní řízení, veřejné zakázky a tématika územní samosprávy. Působí rovněž jako člen rozkladové komise ÚOHS a člen rozkladové komise ČNB. Kromě odborných aktivit stíhá i práci pro kraj.

Čtyři roky působil jako náš expert v Legislativní komisi rady kraje.

Petr Kolman je také známý publicista. Vydal už více než 600 článků v odborném i populárním tisku a často jeho sloupky najdete v denním tisku a časopisech. Mezi jeho zájmy patří plavání, četba, dobré jídlo, psaní fejetonů a glos, návštěva autorských čtení a divadel. Od mala fandí Zbrojovce Brno. Poprvé navštívil její utkání v roce 1985 - tedy ještě za Lužánkami.

Petr Kolman nastupuje do zápasu s číslem 40.


Tak určitě - pojďme zafandit a podpořit naše borce v blížícím se volebním utkání! Volte celou soupisku, nebo kroužkujte číslo 32 a 40.

 

Óóóndra Antonín!!!

Pééétr Kolman!!!