Facebook ČSSD BRNO - město Twitter ČSSD BRNO - město

Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno!

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně a kandidátech ČSSD za Brno.

 


Nový aquapark v Brně zahájil provoz!

St 14.04.2010 00:00

Zcela nový bazén s vodními atrakcemi v brněnských Kohoutovicích zahájil ve středu 14. dubna v 16 hodin provoz pro veřejnost.rnNovostavba bazénu vyrostla na pozemcích statutárního města Brna a je koncipována s takovým vybavením, které v současné době žádný obdobný areál v Brně nemá.

Bazén nabízí dvě hlavní vodní plochy a další relaxační zařízení včetně sauny, páry, wellness a dalších vodních atrakcí. Na své si přijde široká veřejnost včetně dětí, které obzvlášť potěší téměř 90metrový tobogán, divoká řeka nebo vodní hřib. Letní období nabídne návštěvníkům také možnost opalování na slunečné vyhlídkové terase s venkovním bazénem 12x8 m.

"Bazén a první aquapark v Brně nabízí brněnské veřejnosti nové kvalitní podmínky pro plavání, koupání a relaxaci. Radost a užitek z něj budou mít nejen děti, ale i dospělí. Je potěšitelné, že byl dokončen v termínu navzdory ekonomické krizi", uvedl primátor města Brna Roman Onderka.

Spravovat a provozovat sportovní a rekreační zařízení v brněnských Kohoutovicích bude firma Starez-Sport, a. s. Vstupné pro dospělé činí 80 Kč na hodinu, mládež do 18 let zaplatí 65 Kč. Pro zájemce je připraveno také zvýhodněné rodinné vstupné a permanentky. Informace o provozní době a poskytovaných službách naleznou všichni zájemci na adrese www.aquapark-kohoutovice.cz.

Bc. Roman Onderka, MBA, primátor města Brna